Skip to content Skip to footer
Technician thermography servicing an water Motor Cooling Tower in factory
Jums rūpi įranga?
Atliksime termo nuotraukas ir pateiksime ataskaitą
UAB P.Markevičius ir Ko Termovizijos paslaugos

Mobil™ alyvos – našumo sinonimas

Jums rūpi Jūsų įranga? Mes atliksime jos (ne tik pavarų) termonuotraukas savo prietaisu ir pateiksime ataskaitą bei rekomendacijas, kaip pakeisti esamą situaciją. Net jeigu Jūs jau naudojate sintetines alyvas, tai dar nereiškia, kad nėra jokių galimybių pagerinti įrangos apsaugos, sumažinti energijos suvartojimo ar padidinti gamybos našumo. „ExxonMobil” turi didžiausią sintetinių alyvų gamybos patirtį pasaulyje, todėl sintetinės Mobil™ alyvos yra kuriamos ir nuolat tobulinamos įvertinant jų pranašumą įvairiuose laboratoriniuose ir realių situacijų bandymuose.

Termovizoriaus naudojimas tampa labai aktualus norint tinkamai įvertinti ne tik pavaros veikimo sąlygas, bet ir skirtingos kokybės ir/ar bazinių alyvų įtaką pavaros veikimui. Esant stabiliai vienodai išorinei apkrovai ir aplinkos temperatūrai, tos pačios pavaros temperatūra priklauso tik nuo jos viduje vykstančių procesų. Suprantama, kad didžiausią įtaką tam daro trintis, tiek vidinė pačio skysčio, tiek dėl vienas kito atžvilgiu judančių pavaros elementų paviršių, todėl kuo mažesnė trintis, tuo žemesnė ir temperatūra. Termovizorius suteikia puikiausią galimybę ir labai efektingai tai įvertinti.

UAB P.Markevičius ir Ko Termovizijos paslaugos

Įranga yra gyvybiškai svarbus elementas, todėl būtina rūpintis jos apsauga ir veikimo laiko pratęsimu

„ExxonMobil” turi didžiausią sintetinių alyvų gamybos patirtį pasaulyje, todėl sintetinės Mobil alyvos yra kuriamos ir nuolat tobulinamos įvertinant jų pranašumą įvairiuose laboratoriniuose ir realių situacijų bandymuose.

termo sektorius
UAB P.Markevičius ir ko kontaktai

Turite klausimų? Susisiekite!

UAB P. Markevičius ir Ko Islandijos pl. 217-11, LT-49165, Kaunas, Lietuva

  UAB P.Markevičius ir Ko

  Islandijos pl. 217-11
  LT-49165 Kaunas, Lietuva

  +370 37 407 999

  Socialiniai tinklai
  Naujienlaiškis

  2024 © UAB P.Markevičius ir Ko. Visos teisės saugomos.